GT Racing: Motor Academy Free+

GT Racing: Motor Academy Free+ – darmowa gra od Gameloft

Gameloft właśnie opublikował swoją darmową grę na Android Market. Gra nosi tytuł GT Racing: Motor Academy Free+.

GT Racing: Motor Academy Free+


Gra dość mocno przypomina słynną już serię konsolowego Gran Turismo. Tutaj też musimy jeździć dobrze, by zdobywać „XP” i kredyty, co pozwala kupić nowe samochody i odblokować dodatkowe trasy. W grze dostępnych jest aż 26 marek samochodów – co daje zawrotną liczbę 111 różnych samochodów, m.in. Nissan GT-R, Audi R8, różne Ferrari, a nawet Ford Model T. Każdy z samochodów możemy modyfikować i ulepszać – co da nam jeszcze więcej frajdy z gry.

GT Racing: Motor Academy Free+ według Gameloft oferuje świetny silnik gry, który wyśmienicie odwzorowuje fizykę jazdy. W grze dostępnych jest aż 15 różnych torów, na których możemy się ścigać – od oficjalnego Mazda Raceway Laguna Seca, po tory uliczne i rally. Poniżej prezentuję szpanerski film Gameloftu, który promuje GT Racing: Motor Academy Free+.

Gra oferuje też możliwość gry multiplayer – na jednym torze możemy zagrać z 6 innymi graczami. Zastanawiacie się pewnie, jakim cudem Gameloft udostępnia taką grę za darmo i gdzie w takim razie jest tu haczyk? Haczyk jest, ale niewielki – Gameloft oferuje poprzez grę zakup kredytów za prawdziwe pieniądze, przez co możemy szybciej odblokować wszystkie elementy gry, bez czasochłonnego jeżdżenia. Link do gry znajdziecie jak zwykle – na dole artykułu, miłego rozbijania się po ogrodzeniach.

Link: GT Racing: Motor Academy Free+