Sony-Wipeout-0

Hit z PlayStation – WipEout już na Android

Sony Computer Entertainment opublikowało na Android Market wielki hit z konsoli PlayStation – futurystyczne wyścigi WipEout.

Sony Wipeout

Niestety w tej chwili aplikacja nie jest dostępna dla wszystkich posiadaczy urządzeń z Androidem, a jedynie dla tych, które posiadają Certyfikat PlayStation od Sony. W chwili obecnej taki certyfikat ma jedynie Sony Ericsson Xperia Play, więc tylko użytkownicy tego smartfona będą mogli sobie pograć w WipEout.

W WipEout ścigamy się za pomocą anty-grawitacyjnych pojazdów latających, które unoszą się tuż nad ziemią. Do dyspozycji jest sześć torów i dziesięć rodzajów oponentów. WipEout to jednak wyścig niezwykły, gdyż możemy w nim używać różnego rodzaju broni, aby utrudniać życie naszym przeciwnikom.

Sony Wipeout

Niestety – jak wszyscy wiemy, Sony nie jest firmą charytatywną, więc i za swoje gry też każe płacić. WipEout w chwili obecnej na Android Market kosztuje około 17,50zł – co nie jest ceną małą, bardzo porównywalną z cenami najnowszych hitów firmy Gameloft. Link do gry znajdziecie w źródle artykułu.

Źródło: Android Market