HP Slate 7

HP Slate 7 – pierwszy, androidowy tablet tego producenta zaprezentowany na MWC

Firma znana w naszym kraju głównie z produkcji drukarek, Hewlett-Packard – zaprezentowała swój pierwszy, androidowy tablet z systemem Android. Poznajcie 7-calowego Slate 7.

HP Slate 7

HP Slate 7 w kolorze czerwonym

Specyfikacja tabletu HP może i nie powala, jednak ma to być niedrogie urządzenie, dostępne praktycznie na każdą kieszeń. Slate 7 ma mieć 7-calowy ekran FFS+ LCD (technologia zbliżona do IPS) o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 1.6 GHz, dwurdzeniowy procesor oparty o rdzenie ARM Cortex-A9, 1 GB RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, slot na microSD, moduły Wi-Fi 802.11 a/b/g/b i Bluetooth 2.1, 3 MP kamerę główną i kamerkę VGA do rozmów wideo, głośniki stereo z Beats Audio oraz system Android 4.1 Jelly Bean.

HP Slate 7

HP, jak przystało na producenta drukarek – musiało zaimplementować w tablecie coś, co ułatwia drukowanie. ePrint to usługa, która pozwoli nam bezprzewodowo wydrukować dokumenty na wszystkich drukarkach, które są z nią kompatybilne.

A teraz najlepsze, czyli cena Slate 7. Według HP urządzenie do sklepów trafi już w kwietniu i będzie kosztować zaledwie 170$ (ok. 542 zł). Zainteresowani?

Źródło: PhoneArena, Engadget


  • Nazir

    Jednak kupię Nexus7 (32GB) z 3G nowy niż takie wynalazki bez aktualizacji od HP

    Już widzę porażkę jak WebOS a na cenę 600 zł by nie liczył