htc-8x-przeciek-0

HTC 8X – nowe zdjęcie i specyfikacja

Oficjalna prezentacja HTC 8X odbędzie się najprawdopodobniej 19 września, jednak my już teraz możemy zobaczyć kolejne zdjęcie i specyfikację tego smartfona.

htc 8x - przeciek

Słuchawka, którą możecie oglądać na powyższym zdjęciu, to właśnie działający w oparciu o system Windows Phone 8, smartfon HTC 8X (nazwa kodowa C620a). Na temat tego urządzenia mogliśmy ostatnio trochę poczytać – więc nie widzimy go teraz po raz pierwszy. Jak prezentują się zatem dane techniczne tego telefonu?

Według specyfikacji z powyższego zdjęcia, HTC 8X w swoim wnętrzu kryje dwurdzeniowy, 1.2GHz procesor (być może Krait), 1GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, 8MP kamerę z szerokokątnym, 28mm obiektywem o światłosile f/2.0 (z możliwością nagrywania filmów Full HD) oraz kamerę przednią o „ultra-szerokim kącie widzenia”. W smartfonie znajdziemy ponadto Wi-Fi, GPS, Bluetooth 2.1 z EDR, NFC, złącze microUSB, dźwięk Beats Audio oraz flesz LED.

Jak wspomniałem na początku tekstu, tajwański producent zaprezentuje 8X najprawdopodobniej 19 września, na konferencji w Nowym Jorku (wraz z HTC One X+).

Źródło: GSMArena