HTC-8X-instrukcja-przeciek-0

HTC Accord będzie sprzedawany jako HTC 8X

Do sieci wyciekła skrócona instrukcja (tzw. Quick Guide) HTC 8X – niezapowiedzianego jeszcze smartfona HTC, z Windows Phone 8 na pokładzie.

HTC 8X

Zaledwie kilka dni temu, dzięki forum XDA-Developers – do sieci wyciekło zdjęcie oraz specyfikacja pierwszego, niezaprezentowanego jeszcze telefonu HTC z WP8, o nazwie kodowej Accord. Co ciekawe, dzisiaj, poprzez Twitter – ten sam użytkownik, który pokazał światu Accord, zaprezentował także jego skróconą instrukcję obsługi. Tym razem jednak urządzenie wystąpiło już pod zmienioną, handlową nazwą, HTC 8X.

Jak możecie zobaczyć na powyższej ilustracji, 8X wyposażono w złącze USB, przyciski regulacji głośności, dedykowany przycisk kamery, frontową kamerkę do rozmów wideo oraz diodę LED, wykorzystywaną do powiadomień (mieści się zaraz obok „grilla” głośnika).

HTC 8X zapowiada się arcyciekawie. Według wcześniejszej plotki, ma to być smartfon z dwurdzeniowym CPU Krait, 4.3-calowym ekranem SLCD HD, 8MP kamerą i nagrywaniem Full HD.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy tajwański producent oficjalnie pokaże 8X – według nieoficjalnych informacji, powinno to jednak nastąpić krótko po konferencji Nokia World, która odbędzie się w tym tygodniu.

Źródło: Twitter