HTC-Bliss-dla-kobiet

HTC Bliss: smartfon dla kobiet?

Po sieci krąży plotka, iż tajwański producent urządzeń mobilnych – HTC, planuje produkcję smartfonu przeznaczonego dla kobiet.

HTC Bliss - smartfon dla kobiet

HTC najwyraźniej doszło do wniosku, że na rynku nie ma smartfonów przeznaczonych dla kobiet. Szczerze mówiąc, osobiście myślałem, że smartfony to rzecz uniwersalna i nie związana z płcią, ale chyba HTC myśli inaczej. Skoro obecne na rynku smartfony są „męskie”, to co według HTC ma zawierać smartfon „kobiecy”?

HTC podobno przeprowadzał rozmowy z kobietami, czego im brakuje w smartfonach. Efektem tych pogadanek, jest ponoć nowy smartfon, HTC Bliss. Ma on wyglądać jak standardowy smartfon HTC i posiadać gumowany tył. Tym, co podobno odróżnia go od „męskich” smartfonów, jest system powiadamiania. Wibracja ma być na tyle mocna, aby kobieta poczuła dzwoniący telefon nawet w torebce. Dodatkowo smartfon ma mieć dość wyraziste powiadomienia świetlne, czyli zapewne szereg kolorowych diod LED, które będą błyskać w trakcie przychodzącego połączenia itp. HTC Bliss ma też być wyposażony w stację dokującą z głośnikami, na wzór tej od iPod’a. Smartfon będzie pracować pod kontrolą, jakże ostatnio modnego – systemu Android.

Oczywiście nie wiadomo, czy te informacje są prawdziwe, proszę je traktować wyłącznie jako plotkę. Jeśli pojawi się coś nowego nt. tajemniczego HTC Bliss – na pewno o tym napiszę.

Źródło: This is my next…