HTC-Bliss-2

HTC Bliss/Rhyme – zdjęcie prasowe

W sieci pojawiło się pierwsze, oficjalne zdjęcie prasowe smartfonu dla kobiet(?) – HTC Bliss/Rhyme.

HTC Bliss

Co prawda mogliśmy już wcześniej podziwiać zdjęcia „na żywo” tego smartfona, lecz zdjęcie prasowe jest zawsze bardzo wyraźne i ukazuje urządzenie praktycznie z każdej możliwej strony. Taka „prasówka” to też dobry znak, gdyż zazwyczaj krótko po jej opublikowaniu – producent oficjalnie prezentuje urządzenie. Co ciekawe – teraz HTC nazywa tego smartfona jako Rhyme, nie wiadomo, czy będzie to trwała zmiana nazwy z Bliss, czy też Rhyme to po prostu jeden z wariantów, przeznaczony na jakiś lokalny rynek.

Co kryje się we wnętrzu Bliss? 3.7-calowy ekran o rozdzielczości WVGA, jednordzeniowy procesor 1GHz, 768MB pamięci RAM, 4GB ROM, 5MP kamera z fleszem LED, kamerka VGA do rozmów wideo, a całość zasila bateria o pojemności 1,600mAh. Urządzenie jest oparte o Android w wersji 2.3 Gingerbread.

Jak możecie zobaczyć na zdjęciu – Bliss na system Android ma zainstalowaną najnowszą nakładkę HTC, czyli Sense 3.5. Miejmy nadzieję, że HTC oficjalnie zaprezentuje ten smartfon już 20 września, na nowojorskiej konferencji prasowej.

Źródło: HTCInside