HTC-Deluxe-logo-0

HTC Deluxe: 5-calowy ekran Full HD i cztery rdzenie Krait wkrótce także w Polsce?

Japończycy mają J butterfly, Amerykanie DROID DNA – a reszta świata (w tym Polska) być może wkrótce dostanie włąsną wersję tych mocarnych smartfonów, model HTC Deluxe.

HTC Deluxe

Na Twitterze pojawiło się zdjęcie, przedstawiające nieznany smartfon tajwańskiego producenta, model HTC Deluxe. Urządzenie ma być międzynarodowym odpowiednikiem słuchawek J butterfly oraz DROID DNA. Jeśli nie wiecie, co to za smartfony to przypomnę, iż mają czterordzeniowy procesor Snapdragon S4 Pro o taktowaniu 1.5 GHz, 2 GB RAM, grafikę Adreno 320, 8 MP kamerę oraz oczywiście fantastyczny, 5-calowy wyświetlacz S-LCD3, o rozdzielczości 1920×1080 pikseli. Jeśli chodzi o system, jest tu Android 4.1 Jelly Bean.

Niestety, ale data oficjalnej prezentacji tego urządzenia pozostaje słodką tajemnicą HTC. Mnie jednak bardzo cieszy fakt, że tajwański producent chyba jednak zdecydował się na wprowadzenie tego potwora na rynki globalne. Jeszcze w poprzednim newsie zastanawiałem się, który producent jako pierwszy wprowadzi do Europy smartfon, z ekranem Full HD. Okazuje się, że będzie nim najprawdopodobniej właśnie HTC, ze swoim modelem Deluxe. Nie muszę chyba dodawać, że globalna premiera HTC Deluxe, będzie także oznaczać wejście tego urządzenia do polskich sklepów – na co czekam z utęsknieniem.

Źródło: Twitter, GSMArena