HTC Desire 601 – Android 4.4 KitKat

HTC Desire 601 dostaje Android 4.4 KitKat i Sense 5.5

Singapurski oddział HTC, poprzez swój firmowy profil poinformował, że właśnie rozpoczął dystrybucję Androida 4.4 KitKat dla smartfona Desire 601. Co nowego znajdziemy w tej aktualizacji?

HTC Desire 601 - Android 4.4 KitKat

Oprócz najnowszego, dostępnego obecnie Androida w wersji 4.4.2 KitKat, nowy firmware zawiera także nakładkę na OS, czyli HTC Sense 5.5. Ta pachnąca jeszcze nowością wersja systemu Android powinna znacząco przyśpieszyć Desire 601, a Sense 5.5 przyniesie m.in. takie funkcjonalności, jak wzbogacone opcje Blinkfeed i kamery, udoskonaloną galerię, Zoe, szybkie ustawienia itp.

Kiedy upgrade pojawi się w naszym rejonie świata? Tego niestety nie wiem. Producenci swoje aktualizacje udostępniają zazwyczaj stopniowo, nowy firmware może więc do nas dotrzeć z pewnym opóźnieniem.

Jeśli ktoś z czytelników SmartFan.pl posiada HTC Desire 601 i już dostał Andka 4.4.2 KitKat, niech pochwali się tym faktem w komentarzu, pod tekstem. Mam nadzieję, że upgrade dotrze do nas szybko.

Co z resztą słuchawek HTC, które nadal czekają na swój Android 4.4? Posiadacze tych urządzeń muszą niestety uzbroić się w cierpliwość. Zapewne dniem, w którym dowiemy się o dacie dostępności nowego firmware będzie… dzień, w którym HTC uruchomi aktualizację.

Czy HTC Desire 601 może liczyć na Sense 6 UI? Szczerze wątpię, aby tajwański producent planował wypuszczenie tej wersji nakładki dla tego smartfona. Moje przeczucie nakazuje mi myśleć, że niniejszy upgrade systemu jest już ostatnim, który Desire 601 otrzymał.


  • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

    Mój Nexus’5 ma od dawna KK’4.4.2 i nie muszę czekać na androsyf od producentów sprzętu