HTC-Elation-0

HTC Elation – kolejny smartfon z Windows Phone 8?

Portal Ubuntulife opublikował zdjęcie, które przedstawia smartfon, bliźniaczo podobny do HTC One X. Oto słuchawka z Windows Phone 8, HTC Elation.

HTC Elation

Cały profil smartfona, wraz z kompletną specyfikacją – pojawił się podobno na oficjalnej stronie HTC, jednak został wkrótce usunięty. Smartfon, nie dość, że jest podobny do One X – to w dodatku waży i mierzy tyle samo co on. Jak przedstawia się specyfikacja Elation?

Urządzenie ma 4.7-calowy ekran SLCD HD, 1.4 GHz procesor, 32 GB pamięci użytkownika, 1 GB RAM, NFC, 8 MP kamerę główną (f/2.0, 28 mm obiektyw, podwójny flesz LED, sensor BSI) oraz 1.3 MP kamerkę do rozmów wideo. Całość działa na Windows Phone 8 i jest zasilana 2,000 mAh baterią, a smaczku dodaje dźwięk Beats Audio.

Trzeba przyznać, że gdyby HTC pokazało smartfon Z WP8 i taką specyfikacją – byłby on doskonałą przeciwwagą dla modelu Lumia 920 fińskiego producenta. Niestety, cały powyższy przeciek mocno „śmierdzi” oszustwem. Logo WP z tyłu obudowy nie jest zbyt dobrze wycentrowane, a sam smartfon mocno przypomina One X. Ocenę prawdziwości oddaję oczywiście Wam – napiszcie, co o tym sądzicie w komentarzu pod tekstem.

Źródło: Ubuntulife