HTC-EVO-3D

HTC EVO 3D w Europie?

Wygląda na to, że francuski oddział HTC potwierdził model EVO 3D dla Europy.

HTC EVO 3D

HTC to firma, która dość dobrze strzeże swych tajemnic. Tym razem nie jest inaczej, ciężko jest wyciągnąć jakieś oficjalne oświadczenia od HTC. Jedyne, co ukazało się ostatnio, to enigmatyczny wpis francuskiego oddziału HTC na koncie Twitter: „Chcecie HTC EVO 3D dla Francji? My też! Zachowa on nawet tę samą nazwę. Data wydania nie została jeszcze potwierdzona.„. Nie wiadomo, czy francuski HTC przez swoją wypowiedź, tylko sympatyzuje z upragnionymi HTC EVO 3D klientami, czy faktycznie podaje informacje, nt. europejskiej premiery tego modelu.

Muszę też wspomnieć, że wcześniej pojawiły się informacje, iż HTC tworzy wersję GSM (europejską) modelu EVO 3D. Jeśli to wszystko zbierzemy do kupy – to można z dużym prawdopodobieństwem przypuszczać, iż HTC EVO 3D w końcu zawita w Europie.

EVO 3D to prawdziwy kombajn multimedialny, posiada dwurdzeniowy CPU 1.2 GHz, układ graficzny Adreno 220, a to wszystko na chipie Qualcomm MSM8660. Prócz tego do dyspozycji jest 1GB pamięci RAM, 4.3-calowy wyświetlacz 3D S-LCD o rozdzielczości 540 x 960, dwie kamery 5MP (do zdjęć 3D), oraz Android OS, v2.3 (Gingerbread).