incredible-s

HTC Incredible S w polskich sklepach

Od paru dni można już kupować HTC Incredible S w naszych rodzimych sklepach, czy opłaca się inwestować w te nowe dziecko HTC?

HTC Incredible S

Ceny Incredible S kształtują się na dzień dzisiejszy w przedziale – od 2198zł do 2299zł (wg. jednej z porównywarek cenowych). Incredible S tak naprawdę nie wnosi wiele nowego, w stosunku do swojego pierwowzoru – Incredible, który pojawił się na rynku jakiś rok temu. Co nowego w tym odgrzewanym kotleciku? Większy ekran o przekątnej 4-cale 480×800 w technologii Super LCD (przedtem był to 3.7-calowy AMOLED), nowy procesor Qualcomm MSM8255 1 GHz (jednak o takim samym taktowaniu, jak w HTC Incredible), mniej pamięci wewnętrznej – 1.1GB (przedtem 8GB), pamięć RAM 768MB (w Incredible było 512MB). Incredible S posiada też nową wersję Android – 2.3 Gingerbread.

O ile czegoś nie zapomniałem w powyższym porównaniu – to HTC Incredible S nie oferuje zbyt wiele, mało tego, w niektórych przypadkach specyfikacja uległa pogorszeniu. Czy warto więc wydawać te 2200zł na ten odgrzewany kotlet? Dla porównania – w przedsprzedaży, nowy, dwurdzeniowy LG Swift 3D kosztuje 2199zł.