HTC M4

HTC M4 po raz pierwszy pojawił się na zdjęciach

W internecie pojawił się pierwsze zdjęcia smartfonu, który ma być bezpośrednim następcą modelu HTC One S. Poznajcie HTC M4.

HTC M4

Zdjęcia, które możecie tu zobaczyć sugerują, że urządzenie będzie zaopatrzone w dźwięk Beats Audio oraz poliwęglanową obudowę. Inne parametry M4, o których mogliśmy usłyszeć już wcześniej, to 4.3-calowy ekran HD, 1.2 GHz dwurdzeniowy procesor Krait, 2 GB RAM oraz 13 MP kamera główna i 1 MP kamera do rozmów wideo.

Smartfon ma mieć także 16 GB pamięci masowej, łączność LTE (w zależności od regionu, w którym będzie sprzedawany) oraz system Android w najnowszej odsłonie, 4.2 Jelly Bean. Tajwański producent nie zapomniał oczywiście dodać swojej słynnej nakładki na system, w nowej wersji – Sense 5.0 UI. Co z zasilaniem? Według plotek ma tu być 1,700 mAh ogniwo.

HTC M4 ma zostać oficjalnie zaprezentowany na targach Mobile World Congress, które startują za niecałe trzy tygodnie.

Aktualizacja: W sieci pojawiły się głosy, że widoczny na zdjęciach smartfon to nie M4, a chiński HTC 603e. Model M4 ma mieć podobno jeszcze lepszą specyfikację.

Źródło: GSMArena


  • Nazir

    Htc powinno mieć więcej wyboru słuchawek z WP8 i skończyć z bublem android bez aktualizacji bo pójdą na dno z tym android kolejny raz.