HTC M7 – prawdopodobne zdjęcie prasowe

HTC M7 pojawi się w sklepach jako HTC One?

Okazuje się, że nazwa nowego flagowca M7 – jest najprawdopodobniej tylko wewnętrzną nazwą kodową producenta. Według @evleaks smartfon wystartuje jako HTC One.

HTC M7 - prawdopodobne zdjęcie prasowe

Prawdopodobne zdjęcie prasowe HTC M7

@evleaks to jeden z najbardziej wiarygodnych „plotkarzy” w sieci. Smartfon, który widzicie powyżej ma wejść do sklepów po prostu, jako HTC One. Co ciekawe, według @evleaks urządzenie będzie oficjalnie zaprezentowane w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Przypominam, że tajwański producent na 19 lutego zaplanował specjalną konferencję w Nowym Jorku, gdzie najprawdopodobniej pokaże światu model One.

Jeśli chodzi o specyfikację HTC One (M7) – to prezentuje się one bardzo ciekawie. W urządzeniu ma być 4.7-calowy ekran Full HD (powinien spodobać się tym osobom, które nie przepadają za nowym, 5-calowym trendem w smartfonach) o zagęszczeniu pikseli 468 ppi. Dodatkowo znajdziemy tu 13 MP aparat, wyposażony w nowatorską, jak na rynek mobilny technologię – Ultrapixel.

Wracając jeszcze do nazwy HTC One – czy nie uważacie, że jest ona zbyt bardzo podobna do nazw urządzeń z zeszłego roku (One X, X+, S i V)? Jeśli plotka nt. nowej nazwy dla M7 okaże się prawdą, to będę mógł śmiało powiedzieć, że HTC zaczyna zbyt mocno kombinować w swoim nazewnictwie. Rozumiem, że One będzie dużym uproszczeniem – lecz z drugiej strony już widzę tabuny klientów w sklepach, którzy nie będą w stanie ogarnąć, o który model One chodzi.

Źródło: Twitter


 • Nazir

  Bez czystego android i cenie poniżej 2000zł będzie to klapa tej firmy jak inne android buble bez aktualizacji. :(

 • Marcin

  Innymi słowy szykuje się nam odliczanie 😛

 • Marcin

  Przywykłem do HTC M7 a tu taka niemiła niespodzianka One… Ludziom będzie się pewnie to myliło, choć wątpliwe by pomylili ten telefon z powiedzmy HTC One V :)

  • http://smartfan.pl Noob

   Ciekawe, jaka będzie następna linia smartfonów tajwańskiego producenta – HTC Two?

   • Nazir

    Następna linia to będzie ogłosić upadłość za android i brak aktualizacji. 😀