HTC M8 obok HTC One

HTC M8 (The All New HTC One) zaprezentowany na 12-minutowym wideo

Na YouTube pojawiło się właśnie 12-minutowe nagranie wideo, które w dość dokładny sposób ukazuje nam niezaprezentowany jeszcze smartfon HTC, znany jako M8 (sprzęt zadebiutuje prawdopodobnie jako All New HTC One).

HTC M8 obok HTC One

HTC M8 obok HTC One

Nagranie pojawiło się na YouTube tak naprawdę tylko na chwilę, po czym zostało przez wstawiającego użytkownika bardzo szybko usunięte. Całe szczęście zapobiegliwi „oglądacze” tego portalu zdążyli zgrać ten mini-test na swoje dyski i wgrać go ponownie na YT.

Nagranie pokazuje nam niektóre programowe funkcjonalności urządzenia, jak odświeżony Blinkfeed, odtwarzacz muzyczny, nowy interfejs wielozadaniowości oraz UI kamery. Niestety autor filmu nie pokazał nam, do czego służy druga kamera zamontowana z tyłu The All New HTC One.

Oczywiście jak sami zaraz zobaczycie, sprzęt został pokazany obok swojego poprzednika, HTC One. M8 gabarytowo jest w zasadzie bardzo podobny a jego design nie uległ rewolucyjnym zmianom.

Przypominam, że debiut The All New HTC One powinien nastąpić w tym miesiącu, a dokładnie 25 marca. Specyfikacja nowego flagowca Tajwańczyków prawdopodobnie obejmie 4.9″ lub 5″ ekran 1080p, chip Snapdragon 801 lub 805, 2 GB RAM, 6/8 MP kamerę UltraPixel oraz 2900 mAh baterię. Smartfon ma działać na bazie Androida 4.4 KitKat wraz z nakładką HTC Sense 6.

To już zresztą nie pierwszy raz, kiedy możemy oglądać ten smartfon. Urządzenie już wcześniej kilkakrotnie pojawiało się na różnego rodzaju zdjęciach i renderach.


 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Ja już wymieniłem wcześniej SGS2 na Nexus’5 i polecam nie kupować bubli jednego sezonu a kupić Android Phone lub Windows Phone ‚8 Lumia 1520 :)
  Wszystkie te Htc One i Galaxy S to kupa złomu i czekaj tatku latka na poprawki aktualizacje … po roku można wywalić smartfon do kosza lub pogodzić się z fragmentacją 99,99% i trojanem

 • PAWEŁ

  Filmu brak…

  • http://smartfan.pl/ Noob

   Powinno śmigać :)