htc – logo

HTC na temat Galaxy S4: „Jest to mniej więcej to samo”

Szef do spraw marketingu HTC, Ben Ho, twierdzi, że wczoraj zaprezentowany flagowiec Samsunga, Galaxy S 4, wcale mu nie zaimponował i jest dużo gorszy, niż HTC One.

htc - logo

Ben Ho swoimi uwagami, dotyczącymi Galaxy S 4 podzielił się poprzez swój Twitter. Według niego, SGS4 pod względem jakości wykonania i wielu funkcji, nie dorównuje HTC One.

„Z plastikową obudową oraz większym ekranem (najbardziej oczywistą zmianą w Galaxy S 4), nowy Samsung Galaxy blednie w porównaniu z wykonanym w całości z aluminium HTC One.

Nowy produkt Samsunga, to mniej więcej to samo, co przedtem. HTC pozostaje doskonałym rozwiązaniem dla tych osób, które poszukują najlepszych technologii, oprawionych w design klasy premium. Nasi klienci żądają czegoś innego, niż masy, które wydają się być celem dla Galaxy.

Nasi klienci pragną oryginalnej, najnowocześniejszej technologii, nowego designu i poczucia, że ich smartfon jest naprawdę klasy premium, właśnie dlatego stworzyliśmy HTC One. „

– Ben Ho, dyrektor ds. marketingu w HTC

Z opinią Bena Ho można się zgodzić lub nie – mimo wszystko nadal uważam, że najnowszy smartfon Samsunga „d.. nie urywa„. HTC ze swoim One ma tym razem naprawdę wiele do zaoferowania i myślę, że flagowiec Tajwańczyków będzie mógł z powodzeniem nawiązać rynkową walkę z Galaxy S 4.

Źródło: HTC, Twitter


 • Karl

  Z drugiej strony nie można aż tak strasznie gnębić Samsunga, że pokazał Galaxy S 4. Przecież to urządzenie bardzo dobre, z toną funkcji i fajnymi akcesoriami.

 • Nazir

  Oglądałem ten show farsy i już myślałem że na koniec usłyszę „A, sorry, to nie ma Androida”? byłoby zabawnie gdybym usłyszał zastosowaliśmy Tizen 😀

  Nie ulega to faktowi że wygląda na to że coraz mniej Androida w samsungowym Androidzie
  Samsung z czasem zrobi własny system i nie widzę innego wyjścia bo teraz dublują rozwiązania Google i ulepszają je według własnej strategii.
  Do tego nowy pomysł KNOX to ukłon w przejęcie klientów biznesowych od BB czyli rzeczy osobiste i firmowe w jednym telefonie – jak w BB10