HTC One Dual SIM

HTC One Dual SIM ze slotem microSD już w brytyjskiej przedsprzedaży

HTC One po debiucie pojawił się w sklepach z pewnym opóźnieniem (opóźnienie było spowodowane problemami z produkcją sprzętu). Pomimo takiego stanu rzeczy i konkurencji ze strony Galaxy S4, One szybko stał się bardzo popularnym urządzeniem. Sporo osób narzekało jednak, że w sprzęcie brakuje slotu na kartę microSD i obsługi dual SIM. Okazuje się, że model HTC One Dual SIM wypełnia te niedostatki.

HTC One Dual SIM

HTC One Dual SIM pojawił się właśnie w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie HTC w Wielkiej Brytanii. Sprzęt od zwykłej wersji One, różni się jedynie tym, że posiada slot na dwie karty SIM oraz czytnik kart pamięci microSD. Nowe możliwości wymusiły na tajwańskim producencie wprowadzenie pewnych zmian w obudowie One. W odróżnieniu od swojego pierwowzoru, One Dual SIM posiada zdejmowalną tylną pokrywę. Niestety jeśli myślicie, że dzięki takiemu rozwiązaniu da się dotrzeć do baterii sprzętu, to muszę Was zawieźć, bo bateria nadal ma formę niewymienialną.

HTC One Dual SIM - pokrywa

Pod względem specyfikacji nic się nie zmieniło. HTC One Dual SIM ma 1.7 GHz, czterordzeniowy chip Snapdragon 600, 4.7″ ekran Full HD, kamerę UltraPixel, 32 GB pamięci wewnętrznej oraz Android Jelly Bean z nakładką Sense 5. Niestety ten model smartfona nie posiada łączności LTE.

Oczywiście One w wersji z dual SIM nie jest niczym nowym. Taki sprzęt już od długiego czasu jest w sprzedaży w Japonii. Ile w UK w przedsprzedaży trzeba zapłacić za HTC One Dual SIM? Smartfon wyceniono na 495£, czyli w przeliczeniu na złotówki ok. 2500 zł. Czy sprzęt trafi do Polski? Tego niestety jeszcze nie wiadomo, jednak moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie, aby tak się stało.

Źródło


  • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

    Bez sensu są te telefony Htc z androsyfem a nie potrafią oferować nowego Windows Phone w wydaniu Htc One lub Htc One Max .