HTC One (M8)

HTC One M8 Dual Sim na rosyjskiej stronie

Rosyjska Agencja Komunikacji ROSCOM zatwierdziła właśnie interesujący wariant najnowszego flagowca firmy HTC – HTC One M8 wraz z opcją Dual SIM. Szef rosyjskiego HTC Andrey Kormiltsev zasugerował w kwietniu możliwość wprowadzenia na rynek takiego modelu, jednak nie był do końca pewien, czy tajwański producent ostatecznie zdecyduje się na taki ruch.

HTC One (M8)

Wszystko wskazuje na to, że azjatycka firma postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadzić na rynek HTC One M8 w wersji Dual SIM. Na zdjęciu, które wyciekło, wyraźnie widać potwierdzenie istnienia tego urządzenia, które w chwili obecnej najprawdopodobniej jest w fazie testów.

Niespodzianką jest fakt, że w opublikowanym raporcie widnieje informacja, jakoby ten wariant telefonu posiadał baterię o pojemności 2600 mAh z możliwością jej wymiany, co odróżnia go od podstawowej wersji, która nie umożliwia takiego zabiegu. Całkiem możliwe jednak, że jest to po prostu błąd w tłumaczeniu raportu. Ponadto, nie ma jeszcze oczywiście żadnych konkretnych informacji odnośnie planowanej premiery HTC One M8 w wersji Dual SIM, jednak śmiem przypuszczać, że nastąpi to w najbliższym czasie.

HTC One (M8) z dual SIM

HTC One M8 Dual SIM uchwycony na stronie rosyjskiej agencji ROSCOM.

Trzeba przyznać, że ewentualne wejście na rynek takiego wariantu flagowego modelu HTC byłoby świetnym posunięciem. Możliwość zastosowania przez użytkowników dwóch kart SIM w jednym urządzeniu zyskuje ostatnimi czasy na znaczeniu, jednak producenci sprawiają wrażenie, jakby zapominali o niej przy okazji projektowania swoich flagowych modeli. Jestem pewien, że modelem HTC One M8 w wersji Dual SIM zainteresuje się wiele osób, gdyż nawet w komentarzach pod tekstami na SmartFan.pl bardzo często wykazujecie zainteresowanie takimi wersjami urządzeń i cenicie sobie takie rozwiązania.


 • Pika

  Ja mam myPhone Cube i uważam że jest świetny :) A kosztował mniej niż 700zł….

 • pelik

  jeśli chodzi o smartphony z dual sim, to nie warto wydawać więcej niż 700 zł, użytkownicy myphone to potwierdzą.

  • http://smartfan.pl/ Noob

   Dlaczego tak sądzisz?