HTC One (M8)

HTC One (M8) Eye już w przyszłym miesiącu?

HTC One (M8) to zdecydowanie i niezaprzeczalnie jeden z najlepszych zaprezentowanych w tym roku smartfonów, jednak mimo wszystko ma on jedną poważną wadę. Mowa tutaj oczywiście o kiepskiej tylnej kamerce, która słabo wypada na tle konkurencji. Wygląda na to, że HTC postanowiło popracować nad tą piętą achillesową, a efekty tych działań mamy zobaczyć całkiem niedługo.

HTC One (M8)

Serwis Android Police dotarł do informacji, według których HTC zamierza jeszcze w tym miesiącu pokazać światu wariant flagowego smartfona o nazwie HTC One (M8) Eye, który zostanie wyposażony w podwójną, 13 – megapikselową tylną kamerę (Duo Camera).

Nie wiemy jednak, jaka ma być specyfikacja techniczna tego urządzenia, jednak moim zdaniem możemy być pewni, że nie będzie się ona różniła w żadnych stopniu od tej, którą pochwalić się może „zwykły” HTC One (M8). Według Android Police, HTC One (M8) Eye ma pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 4.4.4 KitKat, upiększonego i usprawnionego dodatkowo przez nakładkę HTC Sense 6. Poza tym, pragnę w tym miejscu przypomnieć wszystkim zapominalskim, że flagowiec ten wyposażono między innymi w chipset Qualcomm Snapdragon 801, 5 – calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080p oraz akumulator o pojemności 2600 mAh.

HTC zaplanowało na 8 października konferencję Double Exposure, która ma odbyć się w Nowym Jorku. Właśnie wtedy tajwański producent będzie chciał zaprezentować światu swoje najnowsze produkty, dlatego wszystko wskazuje na to, że HTC One (M8) Eye dokładnie wtedy oficjalnie ujrzy światło dzienne.