HTC One (M8) – kolory

HTC One (M8) w tym tygodniu dostanie Android 4.4.3

Posiadacze HTC One (M8) chyba nie mają co narzekać na brak aktualizacji, jednak mimo wszystko jeszcze w tym tygodniu HTC powinno dla nich udostępnić kolejny upgrade – Android 4.4.3 KitKat.

HTC One (M8) - kolory

Aktualizacja, o której mowa, ma dotyczyć międzynarodowego wariantu HTC One (M8), czyli także tego sprzedawanego w Polsce. Dzięki tej informacji wiemy także, że HTC nie zaktualizuje już One (M8) do Androida 4.4.4 KitKat. Po Andku 4.4.3 zostanie dla M8 udostępniony Android L (5.0 Lolipop, lub jakkolwiek ma się ta wersja nazywać). Kiedy to nastąpi? Tego nie wiadomo, bo jest to ściśle uzależnione od Google i daty debiutu finalnej wersji Android L.

Nie zapominajmy, że HTC obiecało wypuszczenie Andorid L dla modeli One (M8) oraz One (M7) w 90 dni po opublikowaniu finalnej wersji tego OS’a przez Google. Mam nadzieję, że tajwański producent dotrzyma w tej kwestii słowa.

Wracając do tematu – co w ogóle nowego przynosi Android 4.4.3? Po tej wersji nie macie co spodziewać się większych zmian. Najbardziej widoczną zmianę dostrzeżecie w aplikacji Telefon, gdzie zastosowano nową kolorystykę UI i nieco zmodyfikowano sposób korzystania z ikon szybkiego wybierania. Poza tym 4.4.3 to głównie poprawki do wielu, drobnych błędów, powodowanych przez Androida 4.4.2.

Jak zwykle mam do prośbę – jeśli ktoś z was otrzyma nowy Android dla swojego HTC One (M8), niech podzieli się wrażeniami na jego temat w komentarzu. W ten sposób wszyscy będą wiedzieć, że nowy soft dotarł już do Polski i jak wygląda sytuacja z jego stabilnością, dopracowaniem itp.

Aktualizacja (29.VII.2014): Co prawda z kilkudniowym opóźnieniem, ale Android 4.4.3 dla One (M8) został właśnie udostępniony.