HTC One Max

HTC One Max dostaje upgrade do Android 4.4.2 KitKat

Posiadacze phabletu HTC One Max mają powód do radości, bo europejskie oddziały tajwańskiego producenta rozpoczęły dystrybucję Androida 4.4.2 dla tego urządzenia.

HTC One Max

Informację na temat dystrybucji Androida 4.4.2 dla HTC One Max podał jeden z użytkowników twittera, LlabTooFeR. Ten 5.9″ phablet z czytnikiem linii papilarnych działa aktualnie na bazie Androida 4.3 Jelly Bean i nakładki Sense 5.5.

Nie jestem wam jednak w stanie powiedzieć, jakie nowe zmiany (oprócz oczywiście samego Androida 4.4.2 KitKat) niesie ze sobą nowy firmware. Na pewno wraz z nim HTC udostępniło także wiele poprawek i uaktualnień do swojego własnego, wewnątrzsystemowego oprogramowania. Nie spodziewajcie się jednak, że wraz z Andkiem 4.4.2 dostaniecie także nową wersję nakładki Sense 6.0. Ta zadebiutuje dzisiaj, wraz z Nowym HTC One.

Swoją drogą nie wiem, czy czytaliście ostatnie newsy na SmartFan.pl, ale według niepotwierdzonych informacji – Google już tworzy nową wersję KitKata, oznaczoną numerem 4.4.3. Równie dobrze może się więc okazać, że upgrade dla One Max już krótko po wydaniu – będzie wersją przestarzałą i HTC zostanie zmuszone wydać kolejną aktualizację. W tej kwestii nie ma się jednak co martwić, bo upgrade w ramach KitKat jest dla producenta dużo łatwiejszy do przeprowadzenia, niż aktualizacja z Jelly Bean.

Tradycyjnie mam prośbę do osób, które czytają ten tekst i posiadają HTC One Max. Jeśli wasz phablet dostanie upgrade do Androida 4.4.2 KitKat – pochwalcie się tym w komentarzu pod tekstem i podzielcie pierwszymi wrażeniami.