HTC One Max – tył

HTC One Max na nowych, doskonałej jakości zdjęciach

HTC One Max, czyli pierwszy phablet tajwańskiego producenta – nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany. Mimo wszystko producent kiepsko trzyma swoją tajemnicę, bo już od dawna wiemy, jak urządzenie ma wyglądać i jaka będzie jego specyfikacja. Dzisiaj „jak wisienka na torcie” pojawiły się doskonałej jakości fotografie, które z każdej strony ukazują wygląd urządzenia.

HTC One Max - tył

One Max to chyba w tej chwili „być albo nie być” dla HTC. Ten tajwański producent, który boryka się z coraz większymi problemami finansowymi i spadkiem popularności swoich produktów, musi się w końcu wykaraskać z tarapatów. W sieci już zresztą krążą plotki, że na zakup HTC zęby ostrzy sobie Lenovo.

One Max z pewnością ucieszy wielbicieli dużych i solidnych smartfonów. Urządzenie ma ekran Super LCD 3 o przekątnej, wynoszącej aż 5.9″ i rozdzielczości Full HD. Poza tym we wnętrzu ma się znaleźć czterordzeniowy Snapdragon 600 (tak, to nie pomyłka, szkoda, że nie Snapdragon 800) o taktowaniu 1.7GHz, 16GB pamięci użytkownika, 2GB RAM, 3300 mAh bateria oraz kamera UltraPixel.

A Wy jak myślicie, czy One Max będzie w stanie powalczyć z konkurencją? Rywalizacja w segmencie phabletów jest w tej chwili naprawdę zacięta. Takie urządzenia jak Sony Xperia Z Ultra i Samsung Galaxy Note 3 oferują naprawdę dużo, ale czy więcej niż One Max? Według plotek HTC One Max ma zostać zaprezentowany już w ten wtorek.

Źródło