HTC One Max, One i One mini

HTC One Max – zdjęcie rodzinne

Chiński portal ePrice opublikował dzisiaj zdjęcie, na którym widać całą rodzinę HTC One – modele One mini, One i One Max. Dzięki fotografii możemy zobaczyć, jak duży w porównaniu do reszty urządzeń jest niezaprezentowany jeszcze phablet One Max.

HTC One Max, One i One mini

Od lewej: One mini, One i One Max

To oczywiście nie pierwszy raz, kiedy widzimy HTC One Max. Urządzenie pojawiło się także w zeszłym tygodniu na pięknym renderze. Na dzisiejszym zdjęciu możecie jednak zobaczyć coś więcej. Pod kamerą One Max widać spory, kwadratowy obiekty, którym jest podobno czytnik linii papilarnych. Jak pewnie pamiętacie w sieci są też fotografie z wersją urządzenia bez tej funkcji. Może się więc okazać, że czytnik linii papilarnych będzie dostępny tylko w niektórych rejonach świata, np. w azjatyckiej wersji One Max.

Na „fotografii rodzinnej” widać też po prawej, dolnej stronie One Max trzy piny, które najprawdopodobniej będą łączyć smartblet ze stacją dokującą (HTC w dniu premiery pokaże pewnie stosowne akcesoria).

Z poprzednich doniesień wiemy, że HTC One Max ma mieć 5.9″ ekran 1080p, chip Snapdragon 800 oraz 64GB pamięci wewnętrznej. Do promocji urządzenia HTC już zatrudniło supergwiazdę kina, Roberta Downeya Jr. (zagrał m.in. w całej serii filmów Iron Man), który już nagrywa pierwsze reklamy.

HTC, podobnie jak Samsung i Sony – najprawdopodobniej pokaże swoje nowe urządzenie we wrześniu. Według najnowszych plotek One Max trafi do sklepów już w październiku.

Źródło: ePrice