HTC One – głośnik

HTC One – ruszyła przedsprzedaż, cena niższa niż Xperii Z

Premiera HTC One miała miejsce wczoraj, a już dzisiaj pierwsze, brytyjskie sklepy rozpoczęły przedsprzedaż tego urządzenia. Na ile wyceniono smartfon?

HTC One - głośnik

Najniższą cenę oferuje sklep Phones 4U, który planuje sprzedawać One za 459 funtów (ok. 2241 zł). Jeśli będąc w Wielkiej Brytanii zdecydujemy się na zamówienie z Clove, to przyjdzie nam zapłacić 510 funtów (ok. 2490 zł). Najwyższą cenę ma Expansys, gdzie HTC One wyceniono na 519 funtów (2535 zł).

Kwoty dotyczą oczywiście kupna urządzenia, bez umowy abonenckiej. Niestety, znając polskie realia można się śmiało spodziewać, że ceny będą u nas o parę stów wyższe, niż w UK. Mimo wszystko wiele wskazuje na to, że HTC One będzie solidną konkurencją dla Xperii Z, którą Sony chce sprzedawać po sporo wyższej cenie.

Źródło: Eurodroid


 • Marcin

  Smutne, ale prawdziwe co piszesz Nazir… już teraz powoli wk. mnie ten „wyścig szczurów”… Nie lubię zabawek od Apple ale tam jak coś kupisz jest to wspierane przez przynajmniej 4 lata (chyba że i oni będą się chcieli nachapać podobnie jak producenci androida)… android to zabawka na rok i papa…
  Tęsknie za czasami gdzie ludzie nosili nokie 3310…

  • Nazir

   Już myślę tylko o kupowaniu Nexus lub WP

   Mój sgs2 dostał jeszcze JB’4.1.2 kilka dni temu i można to odnotować jak święto w rodzinie Samsung :)
   Faktycznie teraz to inny smartfon i cieszy mnie zmiana na duży plus .

 • Nazir

  Kolejne dziadostwo i bubel z android który nie dostanie aktualizacji a za rok zapraszamy fanboys htc z kasą po nowy model za 3000zł. bo będzie android L :)