HTC One S Deluxe Edition

HTC One S Deluxe Edition z Beats Solo

HTC zazwyczaj nie sprzedaje swoich topowych smartfonów wraz ze słuchawkami Beats Solo – jednak są od tej reguły wyjątki, co potwierdza model One S Deluxe Edition.

HTC One S Deluxe Edition

Widzieliśmy już co prawda smartfon HTC ze słuchawkami Beats Solo – jednak była to ekskluzywna wersja One X, HTC One X Deluxe Limited Edition. Tajwański producent postanowił chyba pójść za ciosem i wypuścił kolejny smartfon z serii Deluxe, One S Deluxe Edition. Urządzenie tak jak One X DE, zostało w zestawie wyposażone w słuchawki Beats Solo.

Same słuchawki Beats Solo kosztują około 180 dolarów (jakieś 610zł), wiec otrzymanie ich „gratisowo” w zestawie z One S wydaje się być świetną okazją. Niestety obecnie smartfon HTC One S Deluxe Edition w swojej ofercie posiada jedynie singapurski sklep M1, który wycenił go na iście singapurską cenę, czyli 948 dolarów (ok. 3215zł).

Czy HTC One S Deluxe Edition pojawi się także poza granicami Singapuru? Tego niestety w tej chwili nie wiadomo – jeśli coś się na ten temat „wypłynie”, na pewno wszystkich o tym poinformuję.

Źródło: GSMArena, M1