HTC-One-S-powloka-schodzi-0

HTC One S – problemy z ceramiczną powłoką

HTC One S to urządzenie, które pokryto powłoką ceramiczną. Niestety, niektórzy użytkownicy mają z nią więcej problemów, niż korzyści.

HTC One S - powłoka schodzi

HTC One S, chociaż nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży w Polsce – to już jest o nim głośno za granicą. Pierwsi użytkownicy tego urządzenia skarżą się, że powłoka ceramiczna, która miała dać sporą odporność na ścieranie – tak naprawdę sama schodzi. Zdjęcia, na których widać, gdzie „złazi” ceramiczna powłoczka możecie zobaczyć powyżej.

Całe szczęście do całej sprawy ustosunkowało się już oficjalnie HTC:

HTC jest zobowiązane do dostarczania wysokiej jakości produktów dla wszystkich naszych klientów. Jest kilka, odizolowanych przypadków dotyczących tego problemu. Obudowa One S była testowana w laboratorium, aby zapewnić podobną twardość, co powierzchnie ceramiczne. Choć to trudne, nie znaczy to wcale, że powłoka jest niemożliwa do uszkodzenia. Niezależnie od tego, HTC traktuje jakość produktów bardzo poważnie i zapewnia wszystkim klientom natychmiastowe naprawy. Zaimplementujemy też kilka drobnych zmian, aby zapewnić klientom brak tego typu problemów w przyszłości.

Owa „natychmiastowa naprawa” oznacza odniesienie telefonu do sklepu, gdzie podobno otrzymamy inny egzemplarz One S. Miejmy nadzieję, iż do czasu, gdy smartfon będzie sprzedawany w Polsce – problem z ceramiczną powłoką zostanie już definitywnie rozwiązany.

Źródło: GSMArena