HTC One – slow frame rate

HTC One – tworzenie ciekawych filmów tym smartfonem, to nie problem

HTC, projektując swój najnowszy, flagowy smartfon One, wspięło się na wyżyny swoich możliwości. Urządzenie może z powodzeniem konkurować z „tuzami” rynku, czyli Xperią Z, Optimusem G Pro oraz Galaxy S4. Jedną z funkcji, świadczącej o sile One, jest jego wbudowany edytor wideo, za pomocą którego możemy z naszymi nagraniami robić różne, ciekawe sztuczki.

HTC One - slow frame rate

Jedną z funkcji, którą dostarcza nam oprogramowanie HTC One, jest wbudowany edytor wideo. Za jego pomocą możemy nie tylko upiększać nasze nagrania, ale także zmniejszyć szybkość klatek na sekundę wybranego fragmentu wideo. Co to tak na chłopski rozum oznacza? Możemy po prostu spowolnić wybrany fragment naszego nagrania. Gdy np. nagraliśmy film, na którym w pewnym momencie widać przelatującego ptaka – możemy właśnie ten fragment z ptakiem spowolnić, przez co uzyskamy niesamowity efekt.

Oczywiście, w One znajdziemy całą masę innych, audiowizualnych wodotrysków, jednak to akurat spowalnianie FPS wydaje mi się trochę pomijaną przez media, ale bardzo fajną funkcją. Zresztą, jeśli nadal nie potraficie sobie uzmysłowić, jak działa ten „ficzer”, jego demonstrację możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Źródło: YouTube, HTC


  • Hype

    Zarabista opcja:D