HTC One X+

HTC One X+ już dostępny w przedsprzedaży

Jeden z internetowych, brytyjskich sklepów, Clove – rozpoczął ofertę przedsprzedaży najnowszego smartfona HTC, modelu One X+. Jaka jest jego cena?

HTC One X+

Sklep wycenił smartfona z 64 GB pamięci użytkownika, na 474 funty (z VAT), co na dzień dzisiejszy w przeliczeniu na złotówki, daje kwotę ok. 2415 zł. Według Clove, smartfon pojawi się w magazynie już 22 października.

Czy cena 2415 zł to dużo, a przede wszystkim – czy warto dopłacać do One X+, czy może lepiej kupić zwykłego One X?

W zasadzie, oprócz powiększonej pamięci wewnętrznej, troszkę mocniejszej baterii i podkręconego o 0.2 GHz procesora – smartfony się od siebie praktycznie nie różnią. One X można w dodatku kupić w naszym kraju, już za około 1950 zł. Polepszenie kilku parametrów, wymagałoby więc dopłatę z naszej strony, w wysokości około 465 zł. Według mnie, jeśli nie jesteście zakochani w One X i nie jest Wam potrzebne koniecznie 64 GB pamięci wewnętrznej – radzę odpuścić zakup. Z drugiej strony, do oficjalnej premiery w naszym kraju, cena One X+ może jeszcze spaść i jego zakup stanie się nieco bardziej opłacalny. Decyzja należy oczywiście do Was, potencjalnych klientów. Pełną specyfikację One X+ i inne informacje na jego temat, znajdziecie TU.

Źródło: PhoneArena, Clove