HTC One X Deluxe Limited Edition

HTC One X nie dostanie Key Lime Pie

Niestety, ale mam smutną wiadomość dla wszystkich posiadaczy smartfonu HTC One X. Według nieoficjalnych źródeł, aktualizacja do Android 4.2.2 będzie ostatnią, wydaną dla tego urządzenia.

HTC One X Deluxe Limited Edition

Na początku tego miesiąca pisałem o tym, że jeszcze tego lata One X dostanie aktualizację do Android 4.2.2 Jelly Bean, wraz z nakładką Sense 5. Była to oczywiście świetna wiadomość. Niestety okazuje się, że to samo źródło, które informowało o tej aktualizacji, donosi teraz, iż będzie ona ostatnią dla One X. Oznacza to, że One X nie dostanie Androida 5.0 Key Lime Pie, który ma zostać zaprezentowany w ciągu kilku, najbliższych miesięcy.

Przypominam, że HTC wypuściło One X w zeszłym roku. Oryginalnie urządzenie pojawiło się z systemem Android w wersji 4.0 Ice Cream Sandwich, jednak potem dostało aktualizację do 4.1 Jelly Bean.

Nie wiem, jak Was, ale mnie wcale ta informacja nie zdziwiła. Szczerze mówiąc byłbym bardzo zaskoczony, gdyby One X dostał 5.0 Key Lime Pie. Wygląda więc na to, że posiadacze One X, chcący w przyszłości pobawić się Key Lime Pie, będą musieli polegać na nieoficjalnym sofcie, np. CyanogenMod.

Źródło: Gottabemobile