HTC One X+

HTC One X – oficjalne zdjęcia i pełna specyfikacja przed MWC

HTC już jutro ma zamiar oficjalnie zaprezentować swój czterordzeniowy smartfon, HTC One X – nie przeszkodziło to jednak w tym, aby do sieci już dzisiaj wyciekła jego pełna specyfikacja i zdjęcia.

HTC One X

One X jest pretendentem do zostania nowym, flagowym smartfonem tajwańskiego producenta. Specyfikacja, która wyciekła – potwierdza czterordzeniowy chip nVidia Tegra 3 o taktowaniu 1.5GHz. Smartfon będzie także wyposażony w ekran nowej generacji Super LCD HD (1280×720 pikseli) o wielkości 4.7-cala, chroniony szkłem Gorilla Glass 2. Według przecieku, urządzenie posiada 1GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej (bez możliwości rozszerzenia kartą microSD), oraz wirtualny dysk Dropbox o pojemności 25GB.

HTC One X

Jeśli chodzi o aparat, w One X zastosowano matrycę o wielkości 8MP, oraz obiektyw o jasności f/2.0. Nie muszę chyba wspominać, że smartfon z łatwością nagra film w jakości FullHD 1080p.

Urządzenie posiada także nowoczesne moduły komunikacji, mamy tutaj 21Mbps HSPA, Wi-Fi, NFC, GPS, USB 2.0 oraz Bluetooth 3.0. One X działa w oparciu o system Android 4.0 Ice Cream Sandwich, wraz z nakładką Sense 4.0 – oraz obsługuje dźwięk Beats Audio (prawdopodobnie w zestawie będą dodawane słuchawki z linii Beats).

HTC One X

Pewnie wiele osób jest ciekawych, jaka będzie cena HTC One X. Otóż według przecieku, tajwański producent w Europie zażyczy sobie za niego 700 euro (czyli jakieś 2915zł). Dokładne zdjęcia i więcej informacji na temat One X – już jutro, na targach w Barcelonie.

Źródło: Pocketnow, HTC-Hub