HTC One X+

HTC One X, One V i One S już w europejskich sklepach

Okazuje się, że trzy najnowsze smartfony firmy HTC, modele One X, One V i One S – już można kupić w niektórych europejskich sklepach.

HTC One X

Jeśli jesteście spragnieni nowinek technologicznych i macie spory zapas gotówki, to już w tej chwili możecie kupić HTC One X, One V i One S np. w sieci sklepów Media Markt. Mieszkańcy niektórych europejskich państw donoszą, iż w sklepach Media Markt już można kupić wcześniej wspomniane smartfony. Ich ceny wynoszą – €579 (ok. 2410zł) za One X oraz €519 (ok. 2160zł) za One S. Niestety nie wiemy jeszcze, ile kosztuje model One V. Wygląda więc na to, że niektóre sklepy nie wytrzymały – i przesunęły oficjalną premierę (która miała się odbyć 2 kwietnia) na dzisiaj.

Zastanawiacie się pewnie, czy w polskim Media Markt też już można dostać serię HTC One. Osobiście tego nie sprawdzałem, chociaż szczerze w to wątpię. Jeśli jednak ktoś dostrzeże którykolwiek z modeli One na półkach MM, niech koniecznie da o tym znać w komentarzu pod artykułem.

Swoją drogą, we Francji nakręcono już pierwszy film z rozpakowywania (unboxing) białego HTC One X – możecie go obejrzeć poniżej.

Źródło: PhoneArena, Best Boyz, HTC-hub