HTC One X

HTC One X tego lata dostanie Android 4.2.2 z Sense 5?

HTC stara się dbać o swoje flagowe smartfony. W listopadzie zeszłego roku model One X dostał aktualizację do 4.1.1 Jelly Bean i wiele wskazuje na to, że latem tego roku tajwański producent udostępni kolejny upgrade, tym razem z Androidem w wersji 4.2.2.

HTC One X

Naturalnie, na ten temat nie ma w tej chwili żadnej, oficjalnej wiadomości ze strony HTC. Portal GottaBeMobile, powołując się na (według niego) na wiarygodne źródła twierdzi, że tajwański producent już przygotowuje aktualizację do Android 4.2.2 Jelly Bean, dla HOX, która będzie gotowa w czerwcu lub lipcu. Co ważne, upgrade, oprócz nowszej wersji systemu Android, ma także zawierać najnowszą, zupełnie zmienioną nakładkę na ten system, Sense 5 (która zadebiutowała wraz z nowym smartfonem Tajwańczyków, HTC One). Przeciek potwierdza poprzednią informację, podaną oficjalnie przez HTC, według której One X, One X+, HTC Butterfly oraz One S otrzymają Sense 5.

Z powyższej informacji pewnie bardzo cieszą się wszyscy właściciele One X. Pamiętajcie jednak, że w maju odbędzie się konferencja Google I/O, na której najprawdopodobniej zobaczymy kolejną odsłonę mobilnego systemu Google – Android 5.0 Key Lime Pie. Oznacza to, że w momencie, kiedy HTC dla One X wypuści Android 4.2.2 – wcale nie będzie to już najnowsza wersja tego OS’a.

Źródło: GottaBeMobile