HTC One – głośnik

HTC pracuje nad smartbletem One Max?

Wszystko wskazuje na to, że HTC chce nareszcie dołączyć do smartbletowego wyścigu. Według portalu Mobile Geeks, HTC pracuje nad 6″ urządzeniem o nazwie One Max.

HTC One - głośnik

Dopiero co wczoraj prezentowałem Wam kolejne zdjęcia, na których widać One Mini, a już dzisiaj dowiadujemy się, że HTC pracuje nad czymś zupełnie przeciwnym – smartbletem One Max. Jeśli chodzi o specyfikację tego urządzenia, to ma być zaopatrzone w 2.3GHz chipset Snapdragon 800, 2GB RAM, 32/64GB pamięci użytkownika oraz sporawą 3,200mAh baterię. Niestety na tym etapie nie wiadomo, czy tajwański producent ma zamiar zastosować w swoim produkcie coś na wzór rysika S Pen, znanego z serii urządzeń Samsung Galaxy Note.

Premiera HTC One Max ma nastąpić we wrześniu, wygląda więc na to, że Tajwańczycy chcą w ten sposób powalczyć z Galaxy Note III, którego premiera odbędzie się najprawdopodobniej właśnie w tym czasie. Ja się tylko zastanawiam, czy HTC faktycznie wyrobi się w takim terminie. Dobrze wiemy jak to było w przypadku modelu One, który co prawda został bardzo szybko zaprezentowany, jednak jego premiera sklepowa zbiegła się w czasie z Galaxy S4, co negatywnie wpłynęło na sprzedaż One. Czy podobnie będzie z One Max i HTC popełni ten sam błąd? Mam nadzieję, że tym razem tajwański producent lepiej się przygotuje do produkcji tego modelu.

Źródło