HTC-Sensation-Special-Edition-2-specyfikacja

HTC Sensation Special Edition 2 – podkręcony Sensation

W sieci pojawił się przeciek, według którego HTC ma zamiar w najbliższym czasie wypuścić lekko zmodyfikowaną wersję modelu Sensation, o nazwie HTC Sensation Special Edition 2.

HTC Sensation Special Edition 2 - specyfikacja

Czym ma się różnić HTC Sensation Special Edition 2 od zwykłego Sensation? Przede wszystkim poprawiona zostanie obsługa dźwięku, a to dzięki zastosowaniu technologii Beats – do zestawu dodawane też będą słuchawki douszne z linii Beats By Dr. Dre. Podkręcone zostanie taktowanie procesora, z 1.2GHz, na 1.5GHz – zmianie nie ulegnie jednak chipset, który będzie taki sam, jak w Sensation, czyli Qualcomm MSM8260. HTC w tym odświeżanym modelu doda też więcej pamięci wewnętrznej (4GB), oraz większą baterię, o pojemności 1,730mAh – która będzie musiała sprostać bardziej prądożernemu procesorowi.

Jaka ma być cena tego odgrzewanego HTC Sensation? Według przecieku będzie to 520 funtów, czyli na dzień dzisiejszy jakieś 2430zł – zdecydowanie za dużo, tym bardziej, że Sensation można już kupić w cenie grubo poniżej dwóch tysięcy złotych. Poczekajmy jednak na jakąś oficjalną prezentację tego urządzenia.

Źródło: CNET