HTC-Sensation-przedsprzedaz-1

HTC Sensation w polskiej przedsprzedaży

Sensation, dwurdzeniowy smartfon firmy HTC, na który czeka cała rzesza fanów – jest już dostępny w polskiej przedsprzedaży.

HTC Sensation - przedsprzedaż

Na HTC Sensation czeka wiele osób, gdyż będzie on stanowił konkurencję dla flagowego smartfona Samsunga – Galaxy S II, oraz smartfonów LG – Swift 2X i Swift 3D. Nie będę przynudzał na temat specyfikacji tego modelu, gdyż każdy zainteresowany ją zna, a jeśli nie – zapraszam do działu „Specyfikacje„.

Ofertę przedsprzedaży jako pierwszy wystawił sklep RTV Euro AGD. Jak możecie wyczytać z powyższej ilustracji – HTC Sensation ma być dostępny w czerwcu, a jego cena wynosi 2699zł. Jest to zdecydowanie najwyższa cena, jaką widziałem do tej pory za smartfon, z dwurdzeniowym procesorem. Czy sklep nie przesadził i nie zawyżył ceny? Wszystko jest możliwe, ale przypominam, że to właśnie w tym sklepie wystawiono w przedsprzedaży Galaxy S II, którego cenę określono na poziomie 2299zł – okazało się potem, że cena premierowa wcale się nie różniła od ceny przedsprzedaży. Dlatego jest bardzo prawdopodobne, że HTC Sensation w dniu premiery będzie właśnie tyle kosztować – 2699zł, według mnie zdecydowanie za dużo.

Aktualizacja: Dzięki użytkownikowi naszej strony o nicku kormoran wiadomo już, że smartfon jest też dostępny w przedsprzedaży w sklepie Vobis. Oferta Vobisu jest tańsza, gdyż HTC Sensation kosztuje tam 2599zł.

Źródło: RTV Euro AGD