htc-sensation-1

HTC Sensation w UK jednak w czerwcu

Nie potwierdziły się wcześniejsze domysły, że Sensation w Wielkiej Brytanii pojawi się razem z wczesną, francuską premierą tego smartfona – Anglicy będą na niego musieli poczekać aż do czerwca.

HTC Sensation

HTC Sensation we Francji miał być dostępny od 19 maja, niestety tamtejszy operator, SFR – nadal nie umieszcza tego telefonu w swojej ofercie, więc nie wiadomo, kiedy smartfon pojawi się w Europie. Mamy za to nową informację, dzięki której wiemy, iż do Wielkiej Brytanii ten smartfon zawita w czerwcu. Wygląda na to, że europejska premiera Sensation – wystartuje we wszystkich krajach w tym samym momencie. U nas przecież ten smartfon ma trafić do sklepów w czerwcu.

Dlaczego dla Polaków jest taka istotna data premiery w UK? Odpowiedź jest prosta – wielu naszych rodaków mieszkających w Anglii, kupuje tam smartfony i sprzedaje w Polsce na serwisach aukcyjnych. Możemy być więc pewni, iż gdyby smartfon w czerwcu nie był oficjalnie dostępny w Polsce, a w UK owszem – to i tak będzie go można nabyć na aukcjach internetowych w naszym kraju.

Źródło: Pocketnow