htc Sense 4.0

HTC Sense 4.0 – zrzuty ekranu z HTC Endeavor

Portal Android Central dostał w swoje ręce ROM niezapowiedzianego jeszcze, czterordzeniowego smartfonu HTC Endeavor. Dzięki uprzejmości portalu – możemy zobaczyć pierwsze, wyraźne zrzuty ekranu, przedstawiające HTC Sense 4.0.

htc Sense 4.0


Nakładkę na Android, HTC Sense 4.0 – mogliśmy już oglądać dwukrotnie. Pierwszy raz, na nagraniu wideo, podczas „przecieku” HTC Ville, drugi raz, na kilku niezbyt wyraźnych zdjęciach – dosłownie kilka dni temu.

W poniższej, obszernej galerii zdjęć, przedstawiających Sense 4.0, możecie zobaczyć, jakie zmiany niesie ze sobą nowa nakładka. Widać m.in. nowe, wbudowane motywy, zmieniony ekran główny – z zupełnie innym paskiem dokowania programów, który (miejmy nadzieję), będzie bardziej funkcjonalny, niż w wersjach poprzednich.

Jeśli o mnie chodzi – HTC Sense UI 4.0 wygląda świetnie. Ta nakładka na system, była od dawna obiektem zazdrości posiadaczy innych smartfonów, bez loga HTC. Swoją drogą – skoro do sieci „wyciekł” już ROM z HTC Sense 4.0, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby pojawiły się jego pierwsze porty, dla innych, starszych smartfonów HTC (i nie tylko).

Przypominam, że oficjalnie Sense 4.0, wraz z HTC Endeavor – zobaczymy na targach MWC w Barcelonie, które rozpoczynają się dokładnie za dwa tygodnie.

Źródło: Android Central