HTC-Titan-Sensation-XE-0

HTC Titan i Sensation XE dostępne w UK

W angielskim sklepie Clove można już nabyć dwa najnowsze smartfony HTC – modele Titan i Sensation XE.

HTC Titan i Sensation XE

HTC Titan to smartfon oparty o system Windows Phone 7.5 Mango, 1.5GHz procesor, duży 4.7-calowy ekran S-LCD WVGA, 16GB pamięci wewnętrznej, 8MP kamerę z sensorem typu „backlit”, oraz 1.3MP kamerę przednią. Urządzenie w Clove wyceniono na £498, czyli na dzień dzisiejszy jakieś 2555zł. W Polsce Titan jest dopiero w przedsprzedaży, najniższa obecnie cena, jaką udało mi się znaleźć – to 2622zł. Pełną specyfikację urządzenia znajdziecie TUTAJ.

HTC Sensation XE, czyli pierwsza słuchawka z linii Beats, nieco odświeżona wersja klasycznego Sensation. Urządzenie posiada dwurdzeniowy, 1.5GHz procesor, 768MB RAM, 4.3-calowy ekran S-LCD qHD, zaledwie 1GB pamięci wewnętrznej, 8MP kamerę z podwójnym fleszem LED, oraz kamerkę VGA do rozmów wideo. Smartfon działa pod kontrolą systemu Android 2.3 Gingerbread, a zasilane jest baterią o pojemności 1,730mAh. Urządzenie wyceniono prawie tak samo, jak Titana – na £492, czyli jakieś 2526zł. Jeśli chodzi o polskie sklepy, to sytuacja ma się podobnie, jak w przypadku HTC Titan – urządzenie jest w przedsprzedaży. Najniższa obecnie cena Sensation XE, jaką udało mi się znaleźć – to 2436zł, czyli znacznie korzystniej, niż w UK. Pełna specyfikacja tego smartfona znajduje się TUTAJ.

Zważywszy na fakt, że smartfony są już na półkach angielskich sklepów, domniemam, że i u nas powinny pojawić się lada dzień/tydzień.

Źródło: Pocketnow