HTC-Ville-leak-pocketnow-0

HTC Ville uchwycony na wideo

Do sieci wyciekł film, na którym możemy zobaczyć prototypowy smartfon tajwańskiego producenta – HTC Ville.

HTC Ville - leak

O Ville mogliśmy usłyszeć w listopadzie zeszłego roku, kiedy to portal BGR opublikował jego specyfikację i screen. Według najnowszych informacji – HTC ma zamiar zaprezentować model Ville na targach Mobile World Congress w Barcelonie, za niecały miesiąc. Razem z Ville, HTC ma podobno pokazać swój pierwszy, czterordzeniowy smartfon – HTC Endeavour (wcześniej znany, jako Edge).

Co więc obecnie wiemy o Ville? Według plotek, jest to urządzenie oparte o dwurdzeniowy, 1.5GHz procesor na układzie Snapdragon Series 4, posiadające 4.3-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości qHD, oraz 8MP kamerę nagrywającą filmy FullHD 1080p. Więcej szczegółów na temat specyfikacji HTC Ville – znajdziecie TUTAJ. A teraz zapraszam już do obejrzenia wideo.

Jak mogliście zobaczyć już na pierwszy rzut oka – smartfon wygląda bardzo ładnie i jest niesamowicie cienki, według plotek, ma niecałe 8mm grubości. Możemy teraz śmiało stwierdzić, iż o HTC Ville wiemy bardzo dużo – pozostaje nam tylko poczekać na jego oficjalną prezentację, która odbędzie się w dniach 27 lutego – 1 marca, na targach MWC w Barcelonie.

Źródło: Pocketnow