HTC M8 Ace

HTC wkrótce zaprezentuje nowy smartfon, M8 Ace?

@evleaks na swoim twitterowym koncie opublikował nowe, nieco zamazane zdjęcie, które podobno przedstawia nowy smartfon HTC, model M8 Ace.

HTC M8 Ace

Na zdjęciu ekran został niestety celowo zamazany, ale widać, że prezentuje on nową, zaprezentowaną podczas debiutu HTC One (M8) nakładkę Sense 6.0. Jeśli chodzi o design smartfona, ma on nieco inny wygląd niż ten, który znamy z najnowszego flagowca HTC.

Fotografia prezentuje urządzenie w kolorze czerwonym, które według plotek może być po prostu tańszą wersją One (M8). Szkoda tylko, że @evleaks nie ujawnił nam żadnych szczegółów dotyczących specyfikacji tego urządzenia. Nie wiemy więc, czym oprócz designu M8 Ace ma się różnić od One (M8). Pojawienie się tego smartfona jest tym bardziej dziwne, że w sieci pojawiały się już wcześniej przecieki na temat One (M8) mini, czyli miniaturowej i zarazem tańszej wersji One (M8). Może M8 Ace ma być z całego trio jeszcze tańszym urządzeniem?

Gdyby na temat HTC M8 Ace pojawiły się kolejne informacje, na pewno dowiecie się o nich z ze SmartFan.pl. Postaram się na bieżąco informować was w kwestii poczynań tajwańskiego producenta.

Kiedy możemy liczyć na prezentację One (M8) Ace? Skoro nieoficjalne informacje dotyczące One (M8) mini mówią, że urządzenie ma się pojawić w maju – to możemy zakładać, że również One (M8) Ace doczeka się wtedy swojego debiutu.