HTC One M8 i M7 – Android 5.0 Lollipop

HTC zaktualizuje One M8 i M7 do Lollipop w ciągu 90 dni

HTC za pośrednictwem swojego oficjalnego, twitterowego profilu poinformowało, że w ciągu 90 dni wypuści aktualizację do Android 5.0 Lollipop dla modeli HTC One M8 oraz One M7.

HTC One M8 i M7 - Android 5.0 Lollipop

HTC poinformowało, że już otrzymało kod źródłowy Android 5.0 Lollipop od Google i rozpoczęło prace nad aktualizacją. Swoją drogą, HTC jest producentem najnowszego tabletu Google – Nexusa 9, więc firma do kodu źródłowego Lollipop miała zapewne dostęp już dużo wcześniej, niż inni producenci.

To świetna wiadomość, że flagowe smartfony HTC dostaną nową aktualizację w tak szybkim tempie. Niestety HTC nie podało jeszcze terminów, w których zaktualizuje swoje inne smartfony do Lollipop. Nie wiemy nawet, czy HTC w ogóle planuje aktualizować pozostałe sprzęty do Androida 5.0.


 • Mirek

  Mam One Max i czekam. Świetny telefon i Mam nadzieję że HTC Mnie nie zawiedzie tak jak to zrobiło z Desire HD

  • http://smartfan.pl/ Noob

   No oby, obstawiam jednak, że One Max na pewno dostanie taki upgrade. Co do sprzętów ze średniej i niskiej półki cenowej – ciężko coś powiedzieć. HTC dość słabo aktualizuje takie smartfony.

   • Mirek

    Mam taką nadzieję.Aczkolwiek w tym roku HTC nie wydało Max 2 i może oleją sprawę i pozostanie KK było by szkoda bo Max to bardzo udany model z wyjątkowymi głośnikami i baterią..nawet Ultra Pixele robią naprawdę bardzo dobre zdjęcia.

    • http://smartfan.pl/ Noob

     Mimo wszystko, nawet jeśli nie zamierzają kontynuować tego sprzętu to i tak powinni go zaktualizować. Jeśli tego nie zrobią, będą mieć u swoich konsumentów sporą krechę.