Huawei Ascend Mate – reklama

Huawei Ascend Mate – kolejne zdjęcia 6.1″ smartfona

Na targach CES 2013 w Las Vegas Huawei zaprezentuje największy smartfon na świecie – 6.1-calowego Ascend Mate. Całe szczęście dzięki przeciekom, już teraz możemy nieco lepiej zobaczyć to urządzenie.

Huawei Ascend Mate - reklama

Reklama porównująca Ascend Mate z ekranem Galaxy Note II

Ascend Mate mogli do tej pory „na żywo” zobaczyć jedynie ci szczęśliwcy, którzy w zeszłym tygodniu byli w Chinach, a dokładnie w jednym ze sklepów Huawei. To właśnie tam szef Huawei, Richard Yu – zaprezentował Mate. Naturalnie to nie ostatni raz, kiedy jeszcze przed premierą mogliśmy zobaczyć ten smartfon. Ascend Mate pojawił się dzisiaj znowu, tym razem na kilku nowych zdjęciach.

Jeśli chodzi o dane techniczne tej słuchawki, to niestety muszę Was zawieść, gdyż w tej chwili opiera się ona głównie na domysłach. Smartfon ma być podobno wyposażony w czterordzeniowy procesor 1.8 GHz, 2 GB RAM, 13 MP kamerę oraz 4,000 mAh ogniwo baterii. Innymi słowy, Ascend Mate (poza ogromnym, 6.1-calowym ekranem) będzie mieć to, czego moglibyśmy się spodziewać po smartfonie z 2013 roku.

Przypominam, że targi CES 2013 odbędą się w dniach 8-13 stycznia, czyli za nieco ponad tydzień. To właśnie wtedy oficjalnie zobaczymy Ascend Mate oraz Huawei Ascend D2 z 5″ ekranem 1080p.

Źródło: PhoneArena