Huawei Ascend P2

Huawei Ascend P2 na rozmazanych zdjęciach

Im bliżej premiery, tym więcej plotek i przecieków nt. 8-rdzeniowego smartfonu Huawei. Tym razem w sieci pojawiły się rozmazane zdjęcia urządzenia.

Huawei Ascend P2

Huawei przed samymi targami MWC, czyli na 24 lutego zaplanowało specjalną konferencję, na której najprawdopodobniej zostaną zaprezentowane najnowsze smartfony i tablety tego producenta. Jednym ze smartfonów, ma być Ascend P2, którego rozmazane zdjęcia możecie podziwiać w niniejszym artykule. Jaka będzie specyfikacja Ascend P2?

Oczywiście na ten temat nie ma jeszcze żadnych, oficjalnych informacji. Wiemy jedynie, że urządzenie będzie wyposażone w 5″, 4.8″ lub (według najnowszych doniesień) 4.7″ ekran . Co ciekawe, urządzenie ma mieć 8-rdzeniowy chipset (prawdopodobnie opierający się o podobne rozwiązanie big.LITTLE, znane nam z samsungowego chipu Exynos 5 Octa.

Huawei Ascend P2

Reszta parametrów, to 2 GB RAM, 13 MP kamera oraz 3,000 mAh bateria. Nie muszę chyba wspominać, że system w smartfonie to Android Jelly Bean.

To oczywiście nie pierwszy raz, kiedy możemy zobaczyć Ascend P2 na zdjęciu. Po internecie już od jakiegoś czasu krąży jego zdjęcie prasowe, które możecie zobaczyć poniżej.

Huawei Ascend P2

Źródło: GizChina


  • Nazir

    A jak nie było w sprzedaży w Polsce W1 z WP8 tak nie ma :(