Huawei MediaPad 7 Vogue

Huawei MediaPad 7 Vogue – kolejny tablet od Chińczyków

W internecie pojawiło się zdjęcie i specyfikacja nowego, niezaprezentowanego jeszcze tabletu Huawei. MediaPad 7 Vogue, bo tak nazywa się urządzenie, pojawi się najprawdopodobniej w dwóch, różnych wersjach.

Huawei MediaPad 7 Vogue

Tablet będzie należeć do średniej lub niskiej półki cenowej. Na pokładzie znajdziemy 7-calowy ekran 1024 x 600 pikseli, system Android 4.1 Jelly Bean, złącze HDMI oraz Wi-Fi i (w zależności od wariantu) moduł łączności sieci komórkowej 3G.

Co ciekawe, specyfikacja wskazuje, że do kupienia będą dwie, różne wersje MediaPad 7 Vogue. Jedna wyposażona w 1.2 GHz chipset z rdzeniami Cortex-A9, a druga z takim samym układem, ale o zwiększonym taktowaniu (1.5 GHz).

Huawei MediaPad 7 Vogue - specyfikacja

Jak więc widzicie, Huawei szykuje kolejny, niczym niewyróżniający się tablet, jakich na rynku wiele. Urządzenie nie powala swoją specyfikacją (szczególnie, jeśli chodzi o ekran), jednak mimo wszystko, jeśli zostanie wyceniony odpowiednio nisko, to i tak znajdzie całą rzeszę nabywców.

Niestety na chwilę obecną nikt nie wie, na ile chiński producent wyceni urządzenie oraz kiedy (i czy w ogóle) trafi ono do europejskich sklepów.

Źródło: PhoneArena