Huawei P6-U06

Huawei P6-U06 – nowe zdjęcia trafiły do sieci

Na temat „potencjalnie najcieńszego smartfona na świecie”, modelu Huawei P6-U06, pisałem już niejednokrotnie. Tym razem możecie zobaczyć jeszcze lepsze zdjęcia tego urządzenia, ukazujące jego jednolitą, aluminiową obudowę.

Huawei P6-U06

Design urządzenia z dzisiejszych zdjęć, odbiega jednak od tego, co widzieliśmy ostatnio. Inaczej wygląda tylna część smartfona, na której kamera została przeniesiona w zupełnie inne miejsce. Odmienne jest także położenie regulacji głośności, która znajduje się teraz po lewej stronie. Wejście na słuchawki umieszczono z kolei w górnej części lewego profilu P6-U06.

Huawei P6-U06

Wiele wskazuje też na to, że zdjęcia, które widzicie w niniejszym tekście, przedstawiają Huawei P6-U06 w wersji z dual-SIM. Pomimo sporych zmian w rozmieszczeniu niektórych elementów, cały kształt urządzenia z dzisiejszych fotografii, pasuje do tego z poprzednich przecieków.

Huawei P6-U06

Dodatkowo, meksykański blog Circular opublikował zdjęcia, prezentujące interfejs P6-U06. Foty zdradzają nieco specyfikacji tego supercienkiego urządzenia. Jeśli wszystko się potwierdzi, wewnątrz znajdziemy 1.5 GHz, czterordzeniowy chip, 2 GB RAM oraz 8 GB pamięci użytkownika. System to oczywiście Android, wraz z producencką nakładką, Emotion UI. W smartfonie dostępny będzie także slot na karty microSD, więc żałosne 8 GB, będzie można rozszerzyć (szkoda tylko, że najnowsza wersja Androida nie pozwala na instalowanie appek na kartę, więc problem z niedoborem pamięci i tak pozostanie).

Huawei P6-U06

Kiedy Huawei pokaże swój nowy smartfon? Według portalu Engadget, firma ma zamiar zwołać na tą okazję specjalną konferencję, która odbędzie się 18 czerwca w Londynie.

Źródło: Engadget, Circular