Samsung-Galaxy-Note-0

ICS dla Samsung Galaxy Note będzie zawierać kilka specjalnych dodatków

Samsung w tym roku obiecał, że ICS dla Note pojawi się w pierwszym kwartale. Niestety, Q1 już prawie za nami a ICS dla Note jak nie było, tak nie ma.

Samsung Galaxy Note

Dla posiadaczy Galaxy Note mam dwie wiadomości – dobrą i złą. Zacznę od złej – Android 4.0 dla tego urządzenia został oficjalnie przesunięty na drugi kwartał tego roku. Jest też druga, dobra wiadomość.

Według Samsunga, jest na co czekać – ICS dla Galaxy Note ma zawierać Pakiet Premium, czyli zestaw dodatkowych aplikacji i funkcji multimedialnych.

Co zawiera Pakiet Premium? Obejmuje on aplikację S-Pen, która pozwala na wykorzystanie rysika pojemnościowego: rysowanie tabel i siatek, które się automatycznie przetwarzają na formę cyfrową itp. Pakiet Premium zawiera również aplikację My Story, dzięki której można tworzyć spersonalizowane cyfrowe kartki dla rodziny i przyjaciół.

Posiadacze Galaxy Note, wraz z Android 4.0 otrzymają także specjalną wersję gry Angry Birds Space, która ma zawierać 30 dodatkowych poziomów Danger Zone.

Oczywiście osoby, które nie mogą się doczekać ICS dla swojego Note – mogą już pobrać jego pierwsze, testowe wersje, których kilka krąży po sieci.

Źródło: GSMArena, Samsung