Samsung-Galaxy-S-II-ICS-oficjalne-powiadomienie-0

ICS dla Samsung Galaxy S II już jutro! (aktualizacja: zdementowane)

Samsung oficjalnie, na swojej stronie internetowej poinformował – że od 10 marca rozpoczyna proces aktualizacji Galaxy S II do Android 4.0.

Samsung Galaxy S II - ICS oficjalne powiadomienie

Wszyscy posiadacze Galaxy S II muszą chyba zaznaczyć datę 10 marca, w swoim kalendarzu – gdyż szykuje się dla nich prawdziwe święto. Ich ukochany smartfon otrzyma trochę „miłości” od koreańskiego producenta, w postaci aktualizacji do Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Oczywiście mam świadomość, że wielu użytkowników SGS2 już dawno zainstalowało sobie oficjalnego ICSa, pochodzącego z „przecieków” – jednak teraz będzie mógł zasmakować go każdy, oficjalną drogą.

Są też oczywiście i złe informacje, gdyż nowy firmware jest przeznaczony dla odblokowanych, niebrandowanych smartfonów. Osoby, które mają brandowanego SGS2 (z softem operatora) – będą musiały jeszcze trochę poczekać. Jeśli komuś uda się oficjalnie zaktualizować Samsunga Galaxy S II do ICS – niech koniecznie da o tym znać w komentarzu, pod artykułem.

Aktualizacja: Niestety, ale Samsung zdementował wcześniejszą informację, która mówiła o jutrzejszej aktualizacji S II do ICS. Okazało się, że filipiński oddział Samsunga – podał wcześniej nieprawdziwą informację. Wychodzi więc na to, że posiadacze SGS2 muszą nadal czekać na Android 4.0.

Źródło: Samsung