Infinity Blade III

Infinity Blade III już dostępne na Apple App Store

Trzecia i zarazem ostatnia część gry Infinity Blade, pojawiła się właśnie w ofercie applowskiego sklepu z aplikacjami – App Store. Wydarzenia, z którymi mamy do czynienia w Infinity Blade III, są niejako podsumowaniem tego, co się działo w poprzednich dwóch częściach.

Infinity Blade III

Infinity Blade III został oficjalnie zaprezentowany podczas debiutu iPhone 5S i iPhone 5C. Gra jako jedna z nielicznych w pełni wykorzystuje możliwości, które daje nowy chipset zamontowany w iPhone 5S. Tytuł został także zoptymalizowany specjalnie dla 64-bitowej architektury iOS 7 i układu A7. Oczywiście w grę mogą zagrać także posiadacze starszych produktów z rodziny Apple: iPhone 4, 4S, 5, iPad 2, 3, 4, iPad mini, iPod touch 4 i 5-tej generacji oraz iPhone 5C.

W Infinity Blade III chodzi w zasadzie o to samo, co w poprzednich częściach. Rozgrywka polega na odpowiednim przeciąganiu palcem po ekranie (atak) oraz wciskania klawiszy (obrona). Mechanika tytułu pozostała niezmieniona.

Niestety ten superpopularny tytuł nie jest rozdawany za darmo. Studio deweloperskie, firma Chair Entertainment Group pobiera za Infinity Blade III opłatę w wysokości 6.99$, co po przeliczeniu na złotówki daje kwotę ok. 22 zł. Czy to dużo? Za taką kasę dostajemy solidną i chyba jedną z najpiękniejszych gier, w jakie można zagrać na smartfonie lub tablecie. Oczywiście największe korzyści z grafiki będziemy mieć wtedy, gdy w gierę zagramy na najnowszym smartfonie Apple – iPhone 5S. Jeśli chcesz pobrać Infinity Blade III – link do profilu gry na App Store znajdziesz poniżej.

Ściągnij