Infinity Blade na iOS

Infinity Blade za darmo na App Store

Jedna z najpopularniejszych i najpiękniejszych gier, jakie do tej pory stworzono na urządzenia mobilne, Infinity Blade – z okazji Walentynek jest udostępniana na iTunes za darmo.

Infinity Blade na iOS

Infinity Blade to RPG, zrobiony na bazie nowatorskiego Unreal Engine 3. Tytuł został stworzony przez Epic Games i jest najbardziej dochodową grą tej firmy. W opracowaniu jest już nawet jej sequel – Infinity Blade: Dungeons. O co w ogóle chodzi w Infinity Blade?

Mamy tu do czynienia z klasyczną, jak na Action-RPG historyjką. Od wieków Bóg-Król rządzi żelazną pięścią – jego moc jest nieskończona, a za popleczników ma cały legion Tytanów. Jako główny bohater musisz dostać się do Mrocznej Cytadeli i pokonać Tytany Boga-Króla. Oczywiście na samym końcu musimy zabić główną bestię, czyli Boga-Króla.

Niech Was oczywiście nie zwiedzie „darmowość” tej gry. Epic Games udostępnił w niej także sklep, gdzie możemy kupić dodatkowe worki ze złotem, które mają umożliwić zakup wyposażenia i ułatwić rozgrywkę. Chętnych wypróbowania Infinity Blade zapraszam na iTunes (link w źródle artykułu).

Źródło: iTunes, PhoneArena