Samsung Galaxy S IV – inwazja tancerzy na Times Square

Inwazja samsungowych tancerzy na Times Square w Nowym Jorku

Samsung swój marketing opanował praktycznie do perfekcji. Nie ma się więc co dziwić, że ten producent na wiele różnych sposobów stara się promować własne produkty. Tym razem Koreańczycy dokonali inwazji oldskulowych tancerzy na nowojorski Times Square.

Samsung Galaxy S IV - inwazja tancerzy na Times Square

Impreza Unpacked, na której Samsung zaprezentuje swój nowy flagowiec, Galaxy S IV, rozpocznie w czwartek, o północy naszego czasu. Koreański producent, aby jeszcze bardziej podgrzać atmosferę wokół SGS4, wysłał na Times Square grupę tancerzy, którzy z tyłu swoich marynarek mieli nadrukowaną wielką liczbę „4”. Cały show wyglądał bardzo efektownie, zresztą, zobaczcie go sami.

Jak więc widzicie, Samsung bardzo dobrze przygotował się do zaprezentowania S IV. Miejmy nadzieję, że nowy flagowiec, wbrew dotychczasowym przeciekom na jego temat, nie okaże się „odgrzewanym kotletem”. Sam jestem ciekaw, czy Koreańczykom uda się powtórzyć swój sukces z zeszłego roku.

Źródło: PhoneArena


  • Nazir

    Jak nie będzie szkła i aluminium to mój nowy smartfon tylko już Nexus od Google i dziękuję za klony plastikowe Galaxy S3